В країнах сусідньої Європи такого не буває внаслідок компактних територій країн і досить розвиненої конкуренції на ринку електропостачання.
Тому у нашій країні вибір стабілізатора напруги, супроводжується порівнянням кількох основоположних показників. Вибір і покупка обладнання не завжди просте завдання, адже необхідно розібратися в тонкощах безлічі характеристик і прийняти правильне рішення у вигляді покупки необхідної моделі, яка виконає поставлені завдання і буде служити тривалий термін. На сьогоднішній день асортимент стабілізаторів на ринку України представлений більш ніж 20-ма виробниками, продукція яких поділяються за принципом роботи на кілька основних видів.
Якшо у Вас є перепади напруги, рекомендуємо купити стабілізатор напруги по вигідні ціні на сайті стаб.укр
Базова частина стабілізатора напруги це автотрансформатор, який виглядає як сердечник з намотаними обмотками провідника з різною кількістю витків. Магнітопровід робиться з листів, виготовлених зі спеціальної електротехнічної сталі. Для цієї частини стабалізатора важливі якісні складові, а ось китайці економлять та замінюють елементи на більш дешеві.
Якщо взяти явний приклад недосконалості китайського продукту, то це розмір трансформаторів. При порівнянні вітчизняних та китайських механізмів чітко замічено, що останні є меншими по розміру, а це доказ того, що набагато гірше стабілізують напругу.
Ще одна ключова відмінність це електронна плата управління. Китайський продукт має цю деталь, яка зроблена на дешевій елементній базі. При такій ситуації в разі коли напруга нижче 180 В або вище 240 В електронні компоненти будуть пошкоджуватись, або навіть зовсім вийдуть з ладу.
Електронні китайці - стабілізатори маєть такі комутаційні ключі де впроваджені дешеві електромеханічні реле.
В електромеханічних стабілізаторах китайського виробництва струмоз'ємний контактор зроблений на базі щітки, яка може стиратись та псуватись. Сервопривід в даних механізмах також часто ламається. В українських електромеханічних стабілізаторах напруги струмоз'ємний контактор виконаний у вигляді ролика, а це означає, що прилад прослугує довго.
У практично усіх китайських стабілізаторів напруги вихідна потужність буде залежати від якості вхідної напруги.
Взагалі то всі прилади китайського виробництва не відповідають заявленим характеристикам по точності, потужності, і, головне, - за діапазоном стабілізації.
В разі коли є бажання придбати "китайця" то слід пам'ятати, що потужність стабілізатора повинна в 2-3 рази перевищувати потужність побутової техніки, яка буде підключатись.
Сенс в покупці китайських приладів є тільки в разі, якщо вартість домашньої техніки нижча за його вартість. Апарати, привезені з Китаю, підключати до газових та дизельним котлам опалення протипоказано.
Враховуючи масу недоліків стабілізаторів китайського виробництва та несталу роботу енергетичної системи в Україні, краще не ризикувати та зупинити свій вибір на вітчизняному продукті. Тим більше продукція українських виробників має дуже схвальні відгуки не лише на рідних теренах.
|